Bulduk 0 Sonuçlar. Sonuçları Görüntüle
Arama sonuçlarınız

Hakkımızda

Luna Gayrimenkul kuruluşundan bu yana hem sıfır proje satışlarında hem de 2. el mülk satışlarında alıcı ile satıcı arasında güvenli bir köprü oluşturmaktadır.

            Sadece Şişli ve civar semtler değil, İstanbul il sınırları içerisinde Büyükçekmece, Silivri ve civar köylerinden, İzmit il sınırına kadar olan tüm bölgede her türlü satılık mülkleri, alıcılar ile buluşturmaktadır. Bu mülk çeşitleri içerisinde satılık tarla, arsa, bağ bahçe olmakla birlikte, şehir merkezinde satılık apartman dairesi, köşk, dükkan ve işyeri de bulunmaktadır. Bu geniş portföy çeşidinin dışında, firma olarak gelişmekte olan bölgelerdeki arsa sahiplerini, başarılı inşaat firmaları ile bir araya getirip, arsalarına proje geliştirerek kat karşılığı inşaat yaptırmaktayız.

            Son yıllarda yabancı yatırımcılar tarafından rağbet gösterilen gayrimenkul sektörüne daha geniş yelpazede hizmet edebilmek için, sıfır proje konut satışlarına da ağırlık vermekteyiz. Bu bağlamda, portföyümüzdeki hem arsa tarla arazileri hem de sıfır konutları, yabancı yatırımcılara satmak için çalışmaya devam etmekteyiz.

            Luna Gayrimenkul, sadece bir emlak pazarlama şirketi değil, aynı zamanda problemli arsa ve arazilere çözüm hizmeti sunan bir çözüm merkezidir. Halk arasında dededen kalma tarla, babadan kalma arsa / arazi diye bilinen mülklerin, kadastral veya hukuki alandaki sorunların çözüme kavuşturulması konusunda da hizmet vermekteyiz.

Arazi tapularındaki 2B arazi, milli emlak ve orman vasfını yitirmiş araziler ile ilgili çözüme ihtiyaç duyan mülklerinizde, bu konuda uzman olan ekip arkadaşlarımız ve hukuksal alanda destek veren anlaşmalı avukatlarımız ile gerek problemli yerlerin çözümü, gerekse Osmanlı tapuları ile ilgili düzenlemeler konusunda müşterilerimize destek olmaktayız. Sorunlu araziler ve kök tapu araştırması dahil olmak üzere, ister sponsorlu ister sponsorsuz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

            İstanbul’daki gayrimenkul çözümlerimizin dışında, civar iller ve metropollerden bize ulaşarak, mülkünü satmak isteyen tüm müşterilerimizi, yerli / yabancı alıcı ve satıcılarla buluşturmaya devam ediyoruz.

            Mülkünüzü satmak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Listeleri Karşılaştır